Weekend w hotelu ze SPA – na jakie zabiegi możemy liczyć?

herbs-3119132_1280

Wiele z nas na zdanie: „W naszym hotelu można skorzystać ze strefy SPA oraz Wellness” doznaje euforii i popada w duży zachwyt! My, kobiety, uwielbiamy SPA i wszelkie zabiegi regeneracyjne sprawiają nam ogromną radość.

Niektóre z nas jednak nie mają tak dużego doświadczenia w bywaniu w hotelach ze SPA. Dla nich właśnie powstał ten artykuł. Chcemy pokazać Wam, dlaczego warto jest wybierać miejsca noclegowe, które mają w swojej ofercie różnorodne zabiegi upiększające i regenerujące.

Warto pamiętać, że ciekawe propozycje posiada w swoim zanadrzu Toruń hotel SPA.

A oto, na co możemy liczyć, decydując się na rezerwację takiego właśnie miejsca wraz z pakietem Wellness:

Masaże tradycyjne – klasyka w świetnym wydaniu

Nie da się ukryć, że klasyczne masaże oferowane przez hotele to już stały punkt, z którego trudno jest nam zrezygnować. Do dyspozycji pań pozostają zarówno masaże niewykorzystujące żadnych dodatkowych elementów, jak i te urozmaicone przeróżnymi dodatkami. Mowa tu w szczególności o masażach gorącymi kamieniami, które są ostatnimi czasy niezwykle popularne na całym świecie, jak i o masażach gorącą czekoladą, które łączą w sobie doznania dla kilku zmysłów naraz – możemy przecież poczuć nie tylko dotyk masażysty, ale i słodki zapach tego płynnego dobra.

masaż gorącymi kamieniami

Zabiegi oparte na peelingu

Wielbicielki dbania o skórę oraz cerę również znajdą coś specjalnie dla siebie. Szeroka gama zabiegów peelingujących i odżywiających na pewno skusi wszystkie zapalone na punkcie kondycji własnej skóry panie. Co ciekawe – w hotelach ze SPA pracują wykwalifikowani masażyści oraz kosmetolodzy, którzy z wielką pasją wykonują każdy z oferowanych zabiegów. Do zabiegów peelingujących oraz peelingująco-opalizujących wykorzystuje się dobra Matki Natury – a więc na przykład ogórki, żurawinę, melony, pomarańcze czy cynamon.

Masaże autorskie

W hotelowych propozycjach znajdzie się również coś dla bardziej doświadczonych i wymagających kobiet. Masażowi artyści mogą się tu nieźle wykazać, oferując któryś ze swoich autorskich zabiegów. Trend na tworzenie własnych kompozycji to absolutny hit w dziedzinie SPA i Wellness. Podczas wizyty w takim miejscu warto z niego skorzystać.